EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ 2019 - informacje i rekrutacja

Zamknij

WYCIECZKI INTEGRACYJNE

 

Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Rekreacji zaprasza członków samorządu radców prawnych wraz z dziećmi na integrację podczas wycieczek do różnych miejsc w Europie.

Organizatorem wszystkich wycieczek jest Biuro Podróży „4U Travel”. Proponowane wyjazdy :

Termin wycieczki : 05 października 2019r.

Termin wycieczki : 14 grudnia 2019r.

Termin wycieczki : 7 grudnia 2019r.

Koszty wycieczki ponosi członek samorządu radcowskiego i osoby towarzyszące. Szczegóły dot. wycieczek (program, koszt) znajdą Państwo w poniższych załącznikach.

Zapisy na wyjazdy integracyjne  prosimy przesyłać na adres :  biuro@4utravel.pl

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku zgłoszenia się liczby chętnych uczestników ponad ilość dostępnych miejsc zostanie zorganizowana dodatkowa wycieczka  .

Prosimy, aby osoby które dokonają zgłoszenia, a w późniejszym czasie z różnych względów będą musiały zrezygnować, aby niezwłocznie poinformowały o tym fakcie.

Osobami do kontaktu ze strony Komisji ds. Integracji środowiskowej i Rekreacji są:

mec. Katarzyna Dłutkowska-Nowak (katarzyna.dlutkowska@onet.pl)

mec. Bożena Stradowska – Adamska (bostra22@wp.pl) – po 23.09.2019 z uwagi na wyjazd urlopowy

Zapraszamy do uczestnictwa!

Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Rekreacji  i Rada OIRP w Poznaniu

 

Pozostałe informacje

20.09.2019

Konferencja – „Ochrona środowiska – Prawo a rzeczywistość”

  W imieniu Przewodniczącej Komisji Praw Człowieka przy NRA, Pani adw. Justyny Metelskiej w załączeniu przekazujemy zaproszenie na konferencję organizowaną przez Komisję Praw Człowieka pt.: „Ochrona środowiska – Prawo a rzeczywistość”, która odbędzie się 5 października 2019 roku w Sali Audytoryjnej Pałacu Larischa (parter) przy ul. Brackiej 12 w Krakowie. Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału […]

18.09.2019

Studia Podyplomowe „Prawo Ochrony Konsumentów”

Zostały uruchomione zapisy na prowadzone w Instytucie Nauk Prawnych PAN Studia Podyplomowe „Prawo Ochrony Konsumentów” (II edycja). Szczegółowa informacja o Studiach Podyplomowych znajduje się na stronie Instytutu Nauk Prawnych : https://www.inp.pan.pl/dydaktyka/studia-podyplomowe/studia-podyplomowe-prawo-ochrony-konsumentow-ii-edycja/

Wielkość czcionki
Kontrast