EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ 2019 - informacje i rekrutacja

Zamknij

Piknik Golfowy

 

Szanowni Państwo,

 

Golf przestał być wyłącznie sportem, stał się prawdziwym stylem życia, który w ostatnich latach zyskał olbrzymią popularność w Polsce. Dzisiaj pole golfowe to miejsce spotkań znajomych, przyjaciół, rodzin i sportowców. To także idealna przestrzeń do nawiązywania kontaktów biznesowych.

Komisja ds. Sportu Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu ma przyjemność poraz kolejny zaprosić Państwa do udziału w Radcowskim Pikniku Golfowym, połączonym z drugą edycją Turnieju o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, który odbędzie się w dniu 15 września 2019 r.  na polu golfowym w Trzaskowie.

Stworzymy dla Państwa nieoficjalne rozgrywki mistrzowskie bazujące na formule Texas Scramble, pozwalającej  na utworzenie elitarnych drużyn wraz z zaproszonymi przez Państwa osobami. To doskonała okazja, aby spędzić czas w towarzystwie rodzin, przyjaciół, a także klientów Państwa kancelarii. 

Zwycięzcy turnieju zdobędą zaprojektowany specjalnie na tę okazję Puchar przechodni.

Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem wpłaty oraz ostateczna listą uczestników można przesyłać na adres:  szkolenia@poznan.oirp.pl  do dnia 12 września 2019 r.

Wpłaty prosimy dokonać na konto bankowe AFEKT SP. Z O.O (w tytule proszę wpisać Piknik Golfowy)

Nr  44 1240 1747 1111 0010 5232 2160

Tegoroczne wpisowe:
Radcy Prawni/Aplikanci  wraz z najbliższą rodziną – 80 zł/os.
Pozostali uczestnicy  – 100 zł/os.
Dzieci i młodzież do lat 15  – bez opłat (należy zgłosić ilość osób nieletnich)

 

Harmonogram Radcowskiego Pikniku Golfowego :

12.00 Przybycie, przywitanie i rejestracja gości

13.00 Start Akademii Golfa

13.30 Rozpoczęcie Turnieju o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu

16.30 Konkurs Hole in One

17.00 Nagrodzenie zwycięzców

17.45 Zakończenie

W czasie trwania Radcowskiego Pikniku Golfowego czynna będzie strefa cateringowej oraz strefa zabaw dla dzieci wraz z opieką i  animatorami zabawy. W programie Akademii Golfa przewidziana została  nauka gry dla początkujących prowadzona przez profesjonalnych instruktorów, którzy zapewniają sprzęt golfowy dla adeptów gry oraz zestawy piłeczek .

Przewidujemy niespodzianki !

Serdecznie zapraszamy !

Komisja ds. Sportu  OIRP w Poznaniu

 

 

Pozostałe informacje

20.09.2019

Konferencja – „Ochrona środowiska – Prawo a rzeczywistość”

  W imieniu Przewodniczącej Komisji Praw Człowieka przy NRA, Pani adw. Justyny Metelskiej w załączeniu przekazujemy zaproszenie na konferencję organizowaną przez Komisję Praw Człowieka pt.: „Ochrona środowiska – Prawo a rzeczywistość”, która odbędzie się 5 października 2019 roku w Sali Audytoryjnej Pałacu Larischa (parter) przy ul. Brackiej 12 w Krakowie. Organizatorzy proszą o potwierdzenie udziału […]

19.09.2019

Radcowski Piknik Golfowy – fotorelacja

15 września w Trzaskowie odbył się tegoroczny Radcowski Piknik Golfowy połączony z drugą edycją Turnieju o Puchar Dziekana Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu. Poniżej krótka fotorelacja z wydarzenia.  

Wielkość czcionki
Kontrast