EGZAMIN RADCOWSKI 2020

Zamknij

Komunikat Zespołu ds. Seniorów z dnia 12.08.2019 r.

 

 Poznań, dnia 12 sierpnia 2019 r.

 

Szanowne /Szanowni

Koleżanki i Koledzy

Członkowie Klubu Seniora

OIRP w Poznaniu

____________________

 

 

W imieniu Zespołu do Spraw Seniorów OIRP w Poznaniu witam i pozdrawiam w słonecznym letnim okresie lata.

Przekazuję Koleżeństwu informację dotyczącą organizacji naszych spotkań w najbliższym czasie.

Tak jak wcześniej ustaliliśmy aktualne jest  Nasze spotkanie w dniu 20 bm. o godz. 15:30 w Restauracji „Chłopskie Jadło” w Poznaniu .

W  miesiącu  wrześniu br. ulega  zmianie termin wycieczki do Lednicy.

Wycieczka odbędzie się w dniu 17 września br.(tj. wtorek),  zamiast wcześniej planowanej na dzień 10 września br.

W dniu 17.09.2019r. (wtorek) zbiórka uczestników wycieczki odbędzie się o godz. 8:45  przy  ul. Chwaliszewo  w pobliżu Izby, gdzie będzie miał postój autobus wycieczkowy.

Tak jak wcześniej informowałam jedziemy z P. Przewodnikiem, który oprowadzi Nas po Polach Lednickich i na terenie Ostrowa Lednickiego zwiedzimy Muzeum Pierwszych Piastów na Lednicy.

W trakcie wycieczki udamy się na poczęstunek do Restauracji  „Karczma na Lednicy”.

Na wycieczkę proszę się zapisać w terminie ostatecznym – do dnia 6 września br. (piątek), dzwoniąc  do Pani Małgorzaty Wójcik  – Sekretariat Izby – dla przypomnienia nr tel. kom. 605 738 073 i tel. tel. stacjonarne : 61 853 53 11 ;  61 853 57 55 .

Następne spotkanie wrześniowe odbędzie się w niezmienionym terminie podanym w planie pracy tj. 24.09.2019 r.,  na które  (na prośbę Koleżeństwa ) przybędzie poznana już wcześniej  Pani Psycholog i będzie kontynuować temat : „Praca nad sobą z uwzględnieniem wzmacniania pamięci i spostrzegawczości”.

W m-cu październiku br. terminy spotkań pozostają bez zmian w stosunku do zaplanowanych  tj. 08.10.br. – wycieczka z P. Przewodnikiem po Starym Rynku i okolicach oraz w dniu 22.10.br. w siedzibie Izby spotkanie z  Lekarzem  Okulistą.

Na wycieczkę w dniu 08.10.br. proszę zapisywać się wg ustalonych zasad –  do dnia 27 września br. ( tj.piątek).

W listopadzie br. nie przewiduje się zmian terminów spotkań .

Jedynie 12.11.br.  zamiast spotkania  z kulturoznawcą odbędzie się spotkanie z dietetykiem, celem przedstawienia istotnych zagadnień w zakresie żywienia w wieku senioralnym.

Spotkanie z okazji „Andrzejek”  bez zmian tj . w dniu 26.11.br.

 

 

Z pozdrowieniami i do zobaczenia

 

r.pr. Urszula Budzińska

Przewodnicząca Zespołu do Spraw Seniorów

OIRP w Poznaniu

 

Pozostałe informacje

09.04.2020

Życzenia świąteczne

  DRODZY RADCOWIE PRAWNI – SENIORZY I DRODZY WSZYSCY RADCOWIE PRAWNI OKRĘGOWEJ IZBY RADCÓW PRAWNYCH W POZNANIU ___________________________________   W tym wyjątkowym czasie Wielkiej Nocy przesyłam Wam słowa nadziei wyrastającej z wiary w Zmartwychwstałego. Niech tegoroczne  Święta będą czasem refleksji i dadzą nam siłę w ufność na odrodzenie normalności  i napełnią spokojem , pogodą ducha […]

01.04.2020

Z głębokim żalem zawiadamiam

   Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiam Szanowne Koleżeństwo , że w dniu 25 marca 2020 r. odszedł z Naszego Grona Radców Prawnych –  Kolega Śp. EUGENIUSZ  RABIEGA , który był długoletnim Członkiem  Klubu Seniora Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu , jak również w poprzedniej kadencji  Rady był Członkiem Zespołu do Spraw Seniorów […]

Wielkość czcionki
Kontrast