EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ 2019 - informacje i rekrutacja

Zamknij

Spływ kajakowy po rzece Warcie.

Komisja ds. Sportu zorganizowała dla radców prawnych w dniu 15 czerwca spływ kajakowy po rzece Warcie. Tegoroczna impreza była trzecią edycją spływu. W tym roku, w przeciwieństwie do lat ubiegłych, rozpoczęcie spływu miało miejsce w Poznaniu (uczestnicy wyruszyli z przystani na osiedlu Piastowskim) a meta wyznaczona była w miejscowości Mściszewo. Tegoroczna trasa była dłuższa niż w latach ubiegłych i wyniosła około 26 km, z przerwą na poczęstunek w Czerwonaku.

Pozostałe informacje

18.06.2019

Kurs samoobrony.

W dniach 16 marca oraz 1 czerwca 2019 r. odbyły się kolejne szkolenia z samoobrony zorganizowane przez Komisję ds. Sportu, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród radców prawnych i aplikantów. Szkolenia przeprowadzone zostały przez instruktora Krav Maga i obejmowały przede wszystkim trening podstawowych technik obronnych opartych na systemach Krav Maga oraz KAPAP. Uczestnicy szkoleń, […]

14.06.2019

Mistrzostwa Radców Prawnych w Półmaratonie w Opolu – wygrane OIRP w Poznaniu.

Z przyjemnością informujemy, że Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu została po raz kolejny godnie reprezentowana na Mistrzostwach Radców Prawnych w Półmaratonie w Opolu w dniu 11 maja br. W tym roku pierwsze miejsce w kategorii kobiet zajęła koleżanka Sabina Ociepa a kolega Wojciech Szymczak zajął drugie miejsce z niesamowitym czasem 1:24:46.     […]