EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ 2019 - informacje i rekrutacja

Zamknij

Program Pikniku Radcowskiego – zapisy na jazdy testowe.

 

PIKNIK RADCOWSKI

 OGRÓD DENDROLOGICZNY W POZNANIU

15.06.2019

 

Tegoroczny Piknik odbędzie się pod hasłem „CYRKOWE ZMAGANIA” –  PROGRAM PIKNIKU W ZAŁĄCZENIU

Tak jak w roku ubiegłym, będzie możliwość zapoznania się z ofertą samochodów MINI i BMW – szczegóły w programie.

Dealer BMW i MINI Inchcape Motor Polska zaprasza do zgłaszania się na jazdy testowe. Uczestnicy Pikniku chcący skorzystać z jazdy testowej proszeni są o zgłoszenie się pod linkiem:

https://poznan.bmw-inchcape.pl/zapisz-sie-na-jazde-testowa

samochody na ekspozycji: MINI Countryman Cooper SE ALL 4-Hybryda i X1 18i

samochody testowe: BMW 320d i MINI HATCH 5 DR COOPER S

 

– Program Piknik 2019 OIRP

Pozostałe informacje

19.06.2019

Zaproszenie z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka na szkolenie: ” Polskie prawo migracyjne i azylowe” – 26.06.2019 r. w Warszawie.

  Przekazujemy Państwu zaproszenie z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka i Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce na szkolenie nt. polskiego prawa migracyjnego i azylu, które odbędzie się w Warszawie 26.06.2019 r. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w poniższych załącznikach. Link do rejestracji na szkolenie: http://bit.ly/prawomigracyjneiazylowe_zapisy   Polskie prawo migracyjne – plan szkolenia Polskie prawo migracyjne – opis […]

17.06.2019

Komunikat dla osób, które złożyły wniosek w sprawie wpisu na listę radców prawnych – po egzaminie radcowskim 2019 – przed dniem 27 maja 2019 r.

Uprzejmie informujemy, iż ślubowanie dla osób, wobec których Minister Sprawiedliwości nie złożył sprzeciwu wobec podjętej uchwały w sprawie wpisu na listę radców prawnych, odbędzie się w dniu 19 lipca 2019 r. o godzinie 17.00 w Auli Uniwersyteckiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu. Togi mile widziane (można pożyczyć od starszych Koleżanek i […]

Wielkość czcionki
Kontrast