EGZAMIN RADCOWSKI 2020

Zamknij

Informacja o spotkaniach w m-cach : czerwcu, lipcu i sierpniu 2019 r.

 

Poznań, dnia 24 maja 2019 r.

 

Drodzy Państwo

Koleżanki i Koledzy

Członkowie Klubu Seniora

OIRP w Poznaniu

_________________________

Informacja niniejsza dotyczy  organizacji naszych spotkań w m-cach : czerwcu, lipcu i sierpniu 2019 r.

Czerwiec

Spotkanie pod hasłem „Ruch to zdrowie”  odbędzie się, tak jak zaplanowano w dniu  11.06.2019 r.

(wtorek) o godz. 12:30  w Naszej Izbie w Klubie Paragraf.

Na początku spotkania spędzimy wspólnie czas przy poczęstunku. Następnie Pan Rehabilitant zaprosi chętnych z własnymi kijkami w ramach sportu Nordic Walking – do spaceru nad Wartę, którego początkiem trasy  będzie teren położony w pobliżu Izby.

II.

Wzorem naszej integracji w roku ubiegłym, również planujemy spotkania w lipcu i sierpniu br. Koszty ponosimy we własnym zakresie.

 

Lipiec

08.07.2019 (Poniedziałek) godz. 14:30

W podanym wyżej dniu i godzinie, zapraszamy  Szanowne Koleżanki i  Szanownych Kolegów na spotkanie, które odbędzie się w Izbie w Klubie Paragraf.

 

Sierpień

20.08.2019 (Wtorek) godz. 15:30

W tym terminie zapraszamy Koleżanki i Kolegów na spotkanie do  Restauracji „Chłopskie Jadło”  dawn. Kawiarnia „W-Z”, ul. Fredry 12 w Poznaniu.

 

Do Miłego Zobaczenia na wspólnych spotkaniach!

Z serdecznym pozdrowieniem.

Zespół ds. Seniorów

OIRP w Poznaniu.

Pozostałe informacje

16.01.2020

Klub Seniora – plan pracy na rok 2020.

  Poznań dnia 15 stycznia 2020 r. Szanowne Koleżanki Szanowni Koledzy Członkowie Klubu Seniora OIRP w Poznaniu ________________________________________ Zespół Do Spraw Seniorów OIRP w Poznaniu podaje do wiadomości PLAN PRACY NA ROK 2020 opracowany dla realizacji działań na rzecz członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu. Plan ten został omówiony i zatwierdzony jednogłośnie przez Członków Klubu […]

06.12.2019

Ogólnopolska integracja Radców Prawnych Seniorów

  Poznań dnia 6 grudnia 2019 r. Szanowne Koleżanki Szanowni Koledzy Radcowie Prawni Seniorzy Członkowie Klubu Seniora OIRP w Poznaniu   Przesyłam Koleżankom i Kolegom pismo i komunikat z dnia 4 grudnia 2019 r. r.pr.Mieczysława Humki Przewodniczącego Kapituły Funduszu Seniora dotyczące ogólnopolskich spotkań integracyjno-wczasowych Radców Prawnych Seniorów i turnusów sanatoryjnych oraz wyjazdów zagranicznych organizowanych  w […]

Wielkość czcionki
Kontrast