II KONGRES PRAWNIKÓW POLSKICH - 01.06.2019 r.

Zamknij

VI Pomorski Rajd Pieszy Radców Prawnych KASZUBY – ZIEMIA ZABORSKA 6-9 czerwca 2019 r. Sominy („Kaszubski Bór”).

 

Koleżanki i Koledzy, Aplikanci Radcowscy

Zeszłoroczny V Pomorski Rajd Pieszy Radców Prawnych, który miał miejsce w Dębkach, okazał się bardzo udany i wyjątkowy. Dopisało właściwie wszystko: wspaniali uczestnicy, położony kilkadziesiąt metrów od morza ośrodek, dużo słońca, piękne nadmorskie krajobrazy. Sukces ten zawdzięczamy nie tylko organizacji, pięknemu miejscu i pogodzie ale też, a może przede wszystkim, jego wspaniałym uczestnikom. W zeszłym roku odnotowaliśmy także rekordową frekwencję.

Nasze rajdy w założeniu to impreza turystyczna, w przystępnej cenie, mająca na celu integrację środowiska radców prawnych przez aktywny wypoczynek.

Miło nam jest ogłosić, że tegoroczny VI Pomorski Rajd Pieszy Radców Prawnych odbędzie się w dniach 6-9 czerwca 2019 r. w miejscowości Sominy. Bazą noclegową Rajdu będzie Ośrodek Wypoczynkowy „Kaszubski Bór” (https://www.kaszubskibor.pl/) położony pomiędzy dwoma jeziorami, nieopodal Zaborskiego Parku Krajobrazowego, w sercu którego planujemy odbyć dwie wędrówki. Jest to okolica mało znana, dzika i wciąż nieodkryta, położona wśród lasów, jezior i rzek (Zbrzyca, Kulawa), nieustępująca urodą bardziej znanym Borom Tucholskim w sąsiedztwie której jest położona.

Program imprezy:

6 czerwca

Od godz. 16.00 kwaterowanie uczestników w domkach 4 – 6 osobowych.

19.00 – uroczysta kolacja – grill i ognisko

7 czerwca

8.00 – 9.00 śniadanie

9.00 – wyjazd autokarem do miejscowości Parzyn. Z Parzyna chętni wsiadają w kajaki i spływają rzeką Zbrzycą do miejscowości Kaszuba. Pozostali pokonują tę trasę pieszo (ok. 3 km). Z Kaszuby maszerujemy do miejscowości Laska (ok. 13 km). Z Laski wracamy autokarem do Somin.

17.00 Obiadokolacja

8 czerwca

8.00 – 9.00 śniadanie

9.00 – wyjazd autokarem do miejscowości Laska i marsz zielonym szlakiem, wzdłuż jezior do miejscowości Drzewicz. Z Drzewicza wracamy autokarem do Somin

18.00 uroczysta kolacja z dzikiem.

 

9 czerwca

8.00 – 10.00 śniadanie.

Od 10.00 pożegnanie Uczestników.

 

W obu wycieczkach towarzyszyć nam będzie przedstawiciel Nadleśnictwa Przymuszewo, który opowie nam o przyrodzie tego miejsca.

Jednocześnie zastrzegamy, że możliwe są zmiany w programie w wypadku m.in niesprzyjających warunków pogodowych lub niskiego stanu wody.

Koszt uczestnictwa:

340 zł – Radcowie prawni i aplikanci radcowscy wraz z  małżonkami i dziećmi ze wszystkich Izb (cena za osobę)

534 zł  – osoby spoza samorządu

 

W ramach w/w kwoty zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie zgodnie z programem a ponadto kajaki, przewozy autokarem, ubezpieczenie, rowerki wodne, łódkę i kajaki w zasobach Ośrodka Wypoczynkowego.

 

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pocztą elektroniczną informacji o uczestnikach z podaniem OIRP do której należą zgłaszani uczestnicy (ze wskazaniem małżonków i dzieci) oraz dowodu przelewu opłaty za uczestnictwo (nr konta poniżej) na adres e-mail: magdalena.megger@oirp.gda.pl lub pocztą tradycyjną na adres OIRP w Gdańsku, ul. Nowe Ogrody 35, 80-803 Gdańsk

Serdecznie zapraszamy

Rada OIRP Gdańsk

 

 

 

 

Pozostałe informacje

13.05.2019

Zwycięstwo drużyny OIRP Poznań w Turnieju Negocjacyjnym dla Aplikantów Radcowskich!

Szanowni Państwo,   drużyna E2 Solaris w składzie – Państwo: Joanna Orwat, Wojciech Kasprzak i Jakub Kostrzewa – reprezentująca OIRP Poznań wygrała VII Edycję Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich. Finał turnieju odbył się w siedzibie Krajowej Rady Radców Prawnych w dniu 11 maja br. Informacje o wynikach turnieju: http://turniej.kirp.pl/page2.php   Serdecznie gratulujemy członkom zwycięskiej drużyny […]

08.05.2019

WARSZTATY : ,,Pełnomocnik w mediacji – jak negocjować ugodę w mediacji” .

  Szanowni Państwo, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu zaprasza do udziału w warsztatach „Pełnomocnik w mediacji – jak negocjować ugodę w mediacji”   WARSZTATY : ,,Pełnomocnik w mediacji – jak negocjować ugodę w mediacji” poprowadzi Prezes KRRP mec. Maciej Bobrowicz. W załączeniu notka biograficzna prowadzącego. Termin : Poznań 14.06.2019 9.00 godz.-16.00 w trakcie – […]

Wielkość czcionki
Kontrast