EGZAMIN RADCOWSKI 2020

Zamknij

Kurs komputerowy dla Radców Prawnych Seniorów – Członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu.

Poznań, dnia 15 kwietnia 2019 r

 

Szanowne Koleżanki

Szanowni Koledzy

Członkowie Klubu Seniora

Okręgowej Izby Radców Prawnych

w Poznaniu

———————————————–

 

Zespół do Spraw Seniorów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu uprzejmie zawiadamia, że zaistniała możliwość uczestnictwa w  kursie komputerowym Radców Prawnych Seniorów – Członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu.

Kurs ten jest  w obecnej chwili zorganizowany tylko dla osób początkujących, nieobeznanych z obsługą komputera.

 Odpłatność uczestnika za cały kurs wynosi 60 zł.- ( słownie zł: sześćdziesiąt ).

Liczba miejsc jest bardzo ograniczona do – 7 osób.

Kurs będzie przeprowadzony w terminie od 8 maja br. do 26 czerwca 2019, jeden raz w tygodniu ( środy ) od 16:00 do 19:00.

Miejsce odbywania się kursu: Poznań, ul. Grabowa 22B ( Dębiec ).

W związku z powyższym prośba do Koleżanek i Kolegów ( bez znajomości obsługi komputera ), abyście  Państwo zgłaszali swoje uczestnictwo w tym kursie w nieprzekraczalnym terminie – do dnia 23 kwietnia 2019 r. – do Pani  Małgorzaty  Wójcik – Sekretariat OIRP w Poznaniu tel. kom.: 605 738 073 lub numery tel. stacjon.:  61 853 53 11 lub 61 853 57 55.

Zaznaczamy, że w przypadku zgłoszenia się powyżej 7-u osób, przeprowadzone zostanie losowanie przez Zespół do Spraw Seniorów OIRP w Poznaniu. Osoby wylosowane zostaną zawiadomione o możliwości uczestnictwa w kursie.

Jednocześnie informujemy, że w późniejszym terminie, prawdopodobnie w drugiej połowie tego roku odbędzie się też kurs na tych samych zasadach  dla osób, które znają obsługę komputera, a chcą pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie. Ilość miejsc również będzie ograniczona.

Przesyłając niniejszą informację z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy, aby Święta Wielkiej Nocy były pełne Radości, Pokoju i Nadziei. Aby Zdrówko Dopisało i Jajeczko Smakowało !

 

Z koleżeńskim pozdrowieniem

Zespół do Spraw Seniorów

OIRP w Poznaniu

Pozostałe informacje

16.01.2020

Klub Seniora – plan pracy na rok 2020.

  Poznań dnia 15 stycznia 2020 r. Szanowne Koleżanki Szanowni Koledzy Członkowie Klubu Seniora OIRP w Poznaniu ________________________________________ Zespół Do Spraw Seniorów OIRP w Poznaniu podaje do wiadomości PLAN PRACY NA ROK 2020 opracowany dla realizacji działań na rzecz członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu. Plan ten został omówiony i zatwierdzony jednogłośnie przez Członków Klubu […]

06.12.2019

Ogólnopolska integracja Radców Prawnych Seniorów

  Poznań dnia 6 grudnia 2019 r. Szanowne Koleżanki Szanowni Koledzy Radcowie Prawni Seniorzy Członkowie Klubu Seniora OIRP w Poznaniu   Przesyłam Koleżankom i Kolegom pismo i komunikat z dnia 4 grudnia 2019 r. r.pr.Mieczysława Humki Przewodniczącego Kapituły Funduszu Seniora dotyczące ogólnopolskich spotkań integracyjno-wczasowych Radców Prawnych Seniorów i turnusów sanatoryjnych oraz wyjazdów zagranicznych organizowanych  w […]

Wielkość czcionki
Kontrast