EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ 2019 - informacje i rekrutacja

Zamknij

Kurs komputerowy dla Radców Prawnych Seniorów – Członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu.

Poznań, dnia 15 kwietnia 2019 r

 

Szanowne Koleżanki

Szanowni Koledzy

Członkowie Klubu Seniora

Okręgowej Izby Radców Prawnych

w Poznaniu

———————————————–

 

Zespół do Spraw Seniorów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu uprzejmie zawiadamia, że zaistniała możliwość uczestnictwa w  kursie komputerowym Radców Prawnych Seniorów – Członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu.

Kurs ten jest  w obecnej chwili zorganizowany tylko dla osób początkujących, nieobeznanych z obsługą komputera.

 Odpłatność uczestnika za cały kurs wynosi 60 zł.- ( słownie zł: sześćdziesiąt ).

Liczba miejsc jest bardzo ograniczona do – 7 osób.

Kurs będzie przeprowadzony w terminie od 8 maja br. do 26 czerwca 2019, jeden raz w tygodniu ( środy ) od 16:00 do 19:00.

Miejsce odbywania się kursu: Poznań, ul. Grabowa 22B ( Dębiec ).

W związku z powyższym prośba do Koleżanek i Kolegów ( bez znajomości obsługi komputera ), abyście  Państwo zgłaszali swoje uczestnictwo w tym kursie w nieprzekraczalnym terminie – do dnia 23 kwietnia 2019 r. – do Pani  Małgorzaty  Wójcik – Sekretariat OIRP w Poznaniu tel. kom.: 605 738 073 lub numery tel. stacjon.:  61 853 53 11 lub 61 853 57 55.

Zaznaczamy, że w przypadku zgłoszenia się powyżej 7-u osób, przeprowadzone zostanie losowanie przez Zespół do Spraw Seniorów OIRP w Poznaniu. Osoby wylosowane zostaną zawiadomione o możliwości uczestnictwa w kursie.

Jednocześnie informujemy, że w późniejszym terminie, prawdopodobnie w drugiej połowie tego roku odbędzie się też kurs na tych samych zasadach  dla osób, które znają obsługę komputera, a chcą pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie. Ilość miejsc również będzie ograniczona.

Przesyłając niniejszą informację z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy życzymy, aby Święta Wielkiej Nocy były pełne Radości, Pokoju i Nadziei. Aby Zdrówko Dopisało i Jajeczko Smakowało !

 

Z koleżeńskim pozdrowieniem

Zespół do Spraw Seniorów

OIRP w Poznaniu

Pozostałe informacje

14.08.2019

Komunikat Zespołu ds. Seniorów z dnia 12.08.2019 r.

   Poznań, dnia 12 sierpnia 2019 r.   Szanowne /Szanowni Koleżanki i Koledzy Członkowie Klubu Seniora OIRP w Poznaniu ____________________     W imieniu Zespołu do Spraw Seniorów OIRP w Poznaniu witam i pozdrawiam w słonecznym letnim okresie lata. Przekazuję Koleżeństwu informację dotyczącą organizacji naszych spotkań w najbliższym czasie. Tak jak wcześniej ustaliliśmy aktualne jest  […]

28.05.2019

Informacja o spotkaniach w m-cach : czerwcu, lipcu i sierpniu 2019 r.

  Poznań, dnia 24 maja 2019 r.   Drodzy Państwo Koleżanki i Koledzy Członkowie Klubu Seniora OIRP w Poznaniu _________________________ Informacja niniejsza dotyczy  organizacji naszych spotkań w m-cach : czerwcu, lipcu i sierpniu 2019 r. Czerwiec Spotkanie pod hasłem „Ruch to zdrowie”  odbędzie się, tak jak zaplanowano w dniu  11.06.2019 r. (wtorek) o godz. 12:30 […]

Wielkość czcionki
Kontrast