Komunikat Rzecznika Kapituły Funduszu Seniora

 

Poznań, dnia 2 kwietnia 2019 r.

 

Uprzejmie informuję, że Krajowa Rada Radców Prawnych przyznała dla seniorów naszej Izby 2 miejsca na turnusie uzdrowiskowo-rehabilitacyjnym w Krynicy Zdroju , w terminie od 4 sierpnia do 18 sierpnia 2019 r. – w Ośrodku Sanatoryjno-Wypoczynkowym „Lwigród” w Krynicy Zdroju, ul. Nitribitta 6.

Zatem proszę osoby zainteresowane wyjazdem o pilny kontakt z Rzecznikiem Kapituły Funduszu Seniora w nieprzekraczalnym terminie do 15 maja 2019 r.

Jednocześnie informuję, że kryterium dofinansowania pobytu w Sanatorium jest dochód miesięczny osoby zainteresowanej nie przekraczający kwoty 3.745,00 zł netto.

 

 

                                                           Rzecznik Kapituły Funduszu Seniora

                                                                      r. pr.   Iwona Kisielewska

                                                                             tel. 605-667-416

Pozostałe informacje

15.04.2019

Kurs komputerowy dla Radców Prawnych Seniorów – Członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu.

Poznań, dnia 15 kwietnia 2019 r   Szanowne Koleżanki Szanowni Koledzy Członkowie Klubu Seniora Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu ———————————————–   Zespół do Spraw Seniorów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu uprzejmie zawiadamia, że zaistniała możliwość uczestnictwa w  kursie komputerowym Radców Prawnych Seniorów – Członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu. Kurs ten jest  w […]

22.03.2019

Z głębokim żalem zawiadamiamy

  Z głębokim żalem zawiadamiamy , że dnia 18 marca 2019 roku odszedł z naszego grona Kolega Śp. Wojciech Kołodziejczak były członek Zespołu do Spraw Seniorów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu i długoletni członek Klubu Seniora OIRP w Poznaniu. Pogrzeb Naszego Kolegi odbędzie się w dniu 26 marca 2019 r. o godz. 13.10 na […]

Wielkość czcionki
Kontrast