EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ 2019 - informacje i rekrutacja

Zamknij

STUDIA PODYPLOMOWE dla radców prawnych i aplikantów (studiów tradycyjnych i przez internet) z obszaru PRAWA z możliwością otrzymania nawet do 80% dofinansowania lub pożyczki nieoprocentowanej z środków UE z umorzeniem do 25%.

Szanowni Państwo,

informujemy o możliwości podjęcia STUDIÓW PODYPLOMOWYCH przez radców prawnych i aplikantów  (studiów tradycyjnych i przez internet) z obszaru PRAWA z możliwością otrzymania nawet do 80% dofinansowania lub pożyczki nieoprocentowanej z środków UE z umorzeniem do 25%.

JEST TO OSTATNIA SZANSA NA SKORZYSTANIE Z DOFINANSOWANIA bowiem studia zgodnie z wytycznymi UE muszą zakończyć się do stycznia 2020 r. Obowiązuje to dla całej Polski. Organizatorzy pomagają z procedurą która jest szybka i łatwa.

Studia podyplomowe są oferowane przez Europejską Wyższą Szkołę Prawa i Administracji, najstarszą prywatną uczelnię prawniczą której  Zrzeszenie Prawników Polskich o/W-wa jest Założycielem. Wszystkie kierunki studiów są pod jego patronatem.

Nowością są studia podyplomowe przez internet z możliwością nauki w dowolnym czasie i miejscu.

Studia prowadzone są w ramach dwóch wydziałów tj.:

Wydział Prawa w Warszawie Wydział Prawa w Londynie (wykład w j.polskim)- nauka przez internet przyjazd wyłącznie na ostatni zjazd

Rekrutacja trwa– marzec 2019

Z ofertą można zapoznać się na stronie http://ewspa.edu.pl/home/oferta-edukacyjna/studia/podyplomowe-2-0/

Kontakt w sprawie oferty i dofinansowania +48 575 469 264 Paula Zadrożna e-mail: podyplomowe@ewspa.edu.pl

Pozostałe informacje

19.06.2019

Zaproszenie z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka na szkolenie: ” Polskie prawo migracyjne i azylowe” – 26.06.2019 r. w Warszawie.

  Przekazujemy Państwu zaproszenie z Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka i Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce na szkolenie nt. polskiego prawa migracyjnego i azylu, które odbędzie się w Warszawie 26.06.2019 r. Szczegółowe informacje znajdą Państwo w poniższych załącznikach. Link do rejestracji na szkolenie: http://bit.ly/prawomigracyjneiazylowe_zapisy   Polskie prawo migracyjne – plan szkolenia Polskie prawo migracyjne – opis […]

17.06.2019

Komunikat dla osób, które złożyły wniosek w sprawie wpisu na listę radców prawnych – po egzaminie radcowskim 2019 – przed dniem 27 maja 2019 r.

Uprzejmie informujemy, iż ślubowanie dla osób, wobec których Minister Sprawiedliwości nie złożył sprzeciwu wobec podjętej uchwały w sprawie wpisu na listę radców prawnych, odbędzie się w dniu 19 lipca 2019 r. o godzinie 17.00 w Auli Uniwersyteckiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, ul. Wieniawskiego 1 w Poznaniu. Togi mile widziane (można pożyczyć od starszych Koleżanek i […]

Wielkość czcionki
Kontrast