STUDIA PODYPLOMOWE dla radców prawnych i aplikantów (studiów tradycyjnych i przez internet) z obszaru PRAWA z możliwością otrzymania nawet do 80% dofinansowania lub pożyczki nieoprocentowanej z środków UE z umorzeniem do 25%.

Szanowni Państwo,

informujemy o możliwości podjęcia STUDIÓW PODYPLOMOWYCH przez radców prawnych i aplikantów  (studiów tradycyjnych i przez internet) z obszaru PRAWA z możliwością otrzymania nawet do 80% dofinansowania lub pożyczki nieoprocentowanej z środków UE z umorzeniem do 25%.

JEST TO OSTATNIA SZANSA NA SKORZYSTANIE Z DOFINANSOWANIA bowiem studia zgodnie z wytycznymi UE muszą zakończyć się do stycznia 2020 r. Obowiązuje to dla całej Polski. Organizatorzy pomagają z procedurą która jest szybka i łatwa.

Studia podyplomowe są oferowane przez Europejską Wyższą Szkołę Prawa i Administracji, najstarszą prywatną uczelnię prawniczą której  Zrzeszenie Prawników Polskich o/W-wa jest Założycielem. Wszystkie kierunki studiów są pod jego patronatem.

Nowością są studia podyplomowe przez internet z możliwością nauki w dowolnym czasie i miejscu.

Studia prowadzone są w ramach dwóch wydziałów tj.:

Wydział Prawa w Warszawie Wydział Prawa w Londynie (wykład w j.polskim)- nauka przez internet przyjazd wyłącznie na ostatni zjazd

Rekrutacja trwa– marzec 2019

Z ofertą można zapoznać się na stronie http://ewspa.edu.pl/home/oferta-edukacyjna/studia/podyplomowe-2-0/

Kontakt w sprawie oferty i dofinansowania +48 575 469 264 Paula Zadrożna e-mail: podyplomowe@ewspa.edu.pl

Pozostałe informacje

18.04.2019

Życzenia wielkanocne

18.04.2019

Zaproszenie na spotkanie z Prof. dr hab Piotrem Kruszyńskim w Pałacu Lubomirskich (LAW CENTER CLUB).

  W imieniu Władz  LAW CENTER CLUB zapraszamy Państwa na spotkanie z  Prof. dr hab. Piotrem Kruszyńskim. Tematem panelu dyskusyjnego będą „OBECNE I PLANOWANE ZMIANY W PRAWIE KARNYM I POSTĘPOWANIU KARNYM”.   LAW CENTER CLUB to elitarny klub  zrzeszający osoby wykonujące zawody prawnicze. To również cykliczne spotkania elity prawniczej gdzie w klubowej atmosferze można zadzierzgnąć […]

Wielkość czcionki
Kontrast