KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU WSTĘPNEGO NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ 2019

Zamknij

Konkurs „Spory budowlane w orzecznictwie SN”

Szanowni Państwo,

Drodzy Aplikanci,

 

Organizowany jest konkurs  dla Aplikantów wszystkich lat: „Spory budowlane w orzecznictwie SN”, organizowany przez kancelarię JARA DRAPAŁA & PARTNERS.

Ideą konkursu jest rozwój młodych prawników zainteresowanych szeroko pojętą infrastrukturą i pomoc w budowaniu ich kariery poprzez dotarcie do potencjalnych pracodawców.

Uczestnicy zostaną poproszeni o przygotowanie glosy do jednego z trzech wyroków SN, wraz ze wskazaniem istotnych konsekwencji/kwestii wynikających z wybranego orzeczenia dla branży budowlanej.

Trzy wybrane sygnatury kancelaria JARA DRAPAŁA & PARTNERS opublikuje 5 marca 2019 r. na stronie http://jara-law.pl/konkurs/

Udział w konkursie jest możliwy tylko po uprzedniej, mailowej rejestracji na adres: daniela.otto@jara-law.pl – należy przesłać swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz rok, rodzaj (adwokacka/radcowska) i miejsce odbywanej aplikacji.

Finał odbędzie się 24 kwietnia br. (środa) w siedzibie kancelarii w Warszawie. Finaliści ustnie zaprezentują swoje stanowisko zawarte w glosie przed specjalnie powołaną w tym celu Komisją, której przewodniczyć będzie Prof. Przemysław Drapała. Informację o zwycięzcy, jak również o pozostałych finalistach, kancelaria JARA DRAPAŁA & PARTNERS chciałaby przekazać firmom członkowskim Partnerów konkursu PZPB (Polski Związek Pracodawców Budownictwa), OIGD (Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa) oraz IGTL (Izba Gospodarcza Transportu Lądowego).

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i harmonogramem konkursu na stronie http://jara-law.pl/konkurs/ i polubienia Fanpage Kancelarii JARA DRAPAŁA & PARTNERS, na którym będą aktualizowane wszystkie informacje o konkursie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

Kontakt z Organizatorem: daniela.otto@jara-law.pl

Regulamin konkursu – plik .pdf

 

Pozostałe informacje

19.02.2019

100-lecie Wydziału Prawa i Administracji UAM – Zjazd Absolwentów

  Szczegóły na stronie internetowej: https://prawouam100.org/

01.02.2019

VII edycja Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich

Rusza VII edycja Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich   Już w piątek 1 lutego rozpoczyna się rejestracja uczestników VII edycji Turnieju Negocjacyjnego dla Aplikantów Radcowskich. Do 28 lutego zarejestrować się mogą trzyosobowe zespoły złożone z aplikantów radcowskich tej samej Okręgowej Izby Radców Prawnych. Aby zarejestrować zespół należy wejść na stronę http://turniej.kirp.pl . Strona dostępna będzie […]

Wielkość czcionki
Kontrast