Konkurs „Spory budowlane w orzecznictwie SN”

Szanowni Państwo,

Drodzy Aplikanci,

 

Organizowany jest konkurs  dla Aplikantów wszystkich lat: „Spory budowlane w orzecznictwie SN”, organizowany przez kancelarię JARA DRAPAŁA & PARTNERS.

Ideą konkursu jest rozwój młodych prawników zainteresowanych szeroko pojętą infrastrukturą i pomoc w budowaniu ich kariery poprzez dotarcie do potencjalnych pracodawców.

Uczestnicy zostaną poproszeni o przygotowanie glosy do jednego z trzech wyroków SN, wraz ze wskazaniem istotnych konsekwencji/kwestii wynikających z wybranego orzeczenia dla branży budowlanej.

Trzy wybrane sygnatury kancelaria JARA DRAPAŁA & PARTNERS opublikuje 5 marca 2019 r. na stronie http://jara-law.pl/konkurs/

Udział w konkursie jest możliwy tylko po uprzedniej, mailowej rejestracji na adres: daniela.otto@jara-law.pl – należy przesłać swoje dane: imię i nazwisko, adres e-mail oraz rok, rodzaj (adwokacka/radcowska) i miejsce odbywanej aplikacji.

Finał odbędzie się 24 kwietnia br. (środa) w siedzibie kancelarii w Warszawie. Finaliści ustnie zaprezentują swoje stanowisko zawarte w glosie przed specjalnie powołaną w tym celu Komisją, której przewodniczyć będzie Prof. Przemysław Drapała. Informację o zwycięzcy, jak również o pozostałych finalistach, kancelaria JARA DRAPAŁA & PARTNERS chciałaby przekazać firmom członkowskim Partnerów konkursu PZPB (Polski Związek Pracodawców Budownictwa), OIGD (Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa) oraz IGTL (Izba Gospodarcza Transportu Lądowego).

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem i harmonogramem konkursu na stronie http://jara-law.pl/konkurs/ i polubienia Fanpage Kancelarii JARA DRAPAŁA & PARTNERS, na którym będą aktualizowane wszystkie informacje o konkursie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i życzymy powodzenia!

Kontakt z Organizatorem: daniela.otto@jara-law.pl

Regulamin konkursu – plik .pdf

 

Pozostałe informacje

25.04.2019

PIKNIK RADCOWSKI – 15.06.2019 r.

  Dziekan i Członkowie Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu serdecznie zapraszają radców prawnych i aplikantów radcowskich wraz z najbliższą rodziną na Piknik Radcowski. Plenerowa impreza rodzinna odbędzie się 15 czerwca 2019 roku w godz. 14.30-21.00  tym roku zapraszamy do nowej lokalizacji OGRODU DENDROLOGICZNEGO Ogród Dendrologiczny znajduje się na terenie Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego […]

25.04.2019

XVIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w tenisie Gdynia 22-24.08.2019 r.

Krajowa Rada Radców Prawnych – Komisja Integracji organizuje: XVIII Ogólnopolskie Mistrzostwa Radców Prawnych i Aplikantów w tenisie. Impreza odbędzie się w dniach 22 – 24 sierpnia 2019 r. na kortach Arki Gdynia ul. Juliana Ejsmonda 3, 81-001 Gdynia. Informujemy, że noclegi i posiłki w hotelach za wyjątkiem wymienionych w programie kolacji zapewniają uczestnicy we własnym […]

Wielkość czcionki
Kontrast