Egzamin Radcowski 2019

Zamknij

Wydłużony czas oczekiwania na realizację legitymacji radców prawnych i aplikantów radcowskich.

 

Szanowni Państwo,

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA. – wytwórca legitymacji radców prawnych, aplikantów radcowskich i prawników zagranicznych – w dniu 3 stycznia poinformowała, iż z przyczyn od siebie niezależnych jest zmuszona tymczasowo wydłużyć termin realizacji zleceń na wytwarzanie i personalizację w/w legitymacji.

Powodem zaistniałej sytuacji jest brak kluczowego komponentu niezbędnego do produkcji legitymacji. Dostarczone przez poddostawcę PWPW mikroporcesory bezstykowe nie spełniają wymagań technicznych niezbędnych do zakończenia procesu produkcji. Obecnie PWPW pilnie poszukuje komponentów o prawidłowej specyfikacji, niemniej jednak z uwagi na proces technologiczny, realizacja zleceń na wytworzenie zamówionych legitymacji nastąpi nie wcześniej niż na przełomie stycznia i lutego 2019r.

Wytwórca legitymacji – PWPW – przeprasza za zaistniała sytuację i zobowiązał się bezzwłocznie informować o dalszych krokach i dokładnym terminie realizacji zleceń.

Pozostałe informacje

27.12.2018

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt.: Aktualne problemy zawodów prawniczych .

  Katedra Prawa Uniwersytetu Technologiczno – Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, Stowarzyszenie Sędziów Polskich IUSTITIA Oddział w Radomiu,  Okręgowa Rada Adwokacka w Radomiu oraz Okręgowa Izba Radców Prawnych w Kielcach  zapraszają do udziału w konferencji naukowej pt. Aktualne problemy zawodów prawniczych, która odbędzie się 11 stycznia 2019 r. w Radomiu. Szczegóły dotyczące konferencji znajdą Państwo […]

19.12.2018

ZMIANA GODZIN FUNKCJONOWANIA OIRP W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM.

  24.12.2018 – IZBA NIECZYNNA 31.12.2018 0 IZBA CZYNNA DO GODZ. 15.00

Wielkość czcionki
Kontrast