EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ 2019 - informacje i rekrutacja

Zamknij

Wydłużony czas oczekiwania na realizację legitymacji radców prawnych i aplikantów radcowskich.

 

Szanowni Państwo,

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych SA. – wytwórca legitymacji radców prawnych, aplikantów radcowskich i prawników zagranicznych – w dniu 3 stycznia poinformowała, iż z przyczyn od siebie niezależnych jest zmuszona tymczasowo wydłużyć termin realizacji zleceń na wytwarzanie i personalizację w/w legitymacji.

Powodem zaistniałej sytuacji jest brak kluczowego komponentu niezbędnego do produkcji legitymacji. Dostarczone przez poddostawcę PWPW mikroporcesory bezstykowe nie spełniają wymagań technicznych niezbędnych do zakończenia procesu produkcji. Obecnie PWPW pilnie poszukuje komponentów o prawidłowej specyfikacji, niemniej jednak z uwagi na proces technologiczny, realizacja zleceń na wytworzenie zamówionych legitymacji nastąpi nie wcześniej niż na przełomie stycznia i lutego 2019r.

Wytwórca legitymacji – PWPW – przeprasza za zaistniała sytuację i zobowiązał się bezzwłocznie informować o dalszych krokach i dokładnym terminie realizacji zleceń.

Pozostałe informacje

17.06.2019

21 czerwca 2019 (piątek) Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu będzie nieczynna .

  21 czerwca 2019 (piątek) Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu  będzie nieczynna

17.06.2019

21 CZERWCA 2019 r. (piątek) punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej zamknięty.

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 21 czerwca 2019 roku (piątek) punkt nieodpłatnej pomocy prawnej Urzędu Miasta Poznania zlokalizowany w budynku Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu przy  ul. Chwaliszewo 69 w Poznaniu będzie nieczynny.   Najbliższe funkcjonujące w tym dniu punkty nieodpłatnej pomocy prawnej: 1)    Urząd Miasta Poznania, ul. Karola Libelta 16/20 w godz. […]

Wielkość czcionki
Kontrast