Egzamin Radcowski 2019

Zamknij

Zawody narciarskie lekarzy radców prawnych i farmaceutów w Szczawnicy 25-27.01.2019 r.

 

Szanowni Państwo,

 

Śląska Izba Lekarska, Śląska Izba Aptekarska i Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach mają przyjemność zaprosić lekarzy, farmaceutów i prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w:

SKIM&L CUP 2019 – V Narciarskim Pucharze Polski Lekarzy, Radców Prawnych i Farmaceutów,  który odbędzie się w dniach od  25 stycznia -27 stycznia  2019 r. w Szczawnicy.

W ramach zawodów przewiduje się poniższe konkurencje  – slalom  i  slalom gigant.

Drugiego dnia odbędzie się konferencja naukowa Medycyna –Sport –Prawo.

Regulamin zawodów oraz ich harmonogram umieszczone zostaną na stronach samorządowych oraz  w hotelu.

Liczba uczestników jest ograniczona, o udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej ilości zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową. W zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany w regulaminie zawodów (co do kategorii wiekowych i dyscyplin).

Wszystkich przedstawicieli wolnych zawodów zainteresowanych udziałem w SKIM&L CUP 2019 prosimy o przesyłanie zgłoszeń  za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie:

http://www.skimil.pl

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy:

Lekarze:   mariuszsmolik@gmail.com, piotrzagorski@yahoo.com

Farmaceuci: piotr.brukiewicz@wp.pl

Prawnicy: pzarzecki@kancelariazarzecki.pl

Szczegółowe informacje na temat zawodów będą zamieszczane na stronach internetowych Śląskiej Izby Lekarskiej, Śląskiej Izby Aptekarskiej oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach

Wszystkich sympatyków zimowych sportów zachęcamy do udziału w SKIM&L CUP 2019. Śnieg gwarantowany –jak zawsze  w  Szczawnicy.

Serdecznie zapraszamy

Komitet Organizacyjny

 SKIM&L CUP 2019

PLAKAT  SKIM&L CUP

Pozostałe informacje

15.01.2019

BIEG NADZIEI 2019

Szanowni Państwo, Przygotowania do kolejnej edycji Biegu Nadziei idą pełną parą. Już za kilka dni ruszą zapisy. Zachęcamy wszystkich do udziału w tym wydarzeniu. Każdy znajdzie dla siebie odpowiedni dystans. W tym roku prócz biegów na dystansach 3,6 km i 10 km przewidziano także możliwość udziału zawodników nordic walking. Tradycyjnie – już po raz trzeci […]

15.01.2019

III Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich w Biegach Terenowych.

  W imieniu Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku zapraszamy do udziału w III Mistrzostwach Polski Radców Prawnych i Aplikantów  Radcowskich w Biegach Terenowych. Zawody odbędą się 16 lutego 2019 r. w przepięknych lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w ramach znanej w całej Polsce imprezy biegowej Trójmiejski Ultra Trail (TUT). Szczegółowe informacje znajdują się w […]

Wielkość czcionki
Kontrast