EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ 2019 - informacje i rekrutacja

Zamknij

Zawody narciarskie lekarzy radców prawnych i farmaceutów w Szczawnicy 25-27.01.2019 r.

 

Szanowni Państwo,

 

Śląska Izba Lekarska, Śląska Izba Aptekarska i Okręgowa Izba Radców Prawnych w Katowicach mają przyjemność zaprosić lekarzy, farmaceutów i prawników wszystkich profesji do wzięcia udziału w:

SKIM&L CUP 2019 – V Narciarskim Pucharze Polski Lekarzy, Radców Prawnych i Farmaceutów,  który odbędzie się w dniach od  25 stycznia -27 stycznia  2019 r. w Szczawnicy.

W ramach zawodów przewiduje się poniższe konkurencje  – slalom  i  slalom gigant.

Drugiego dnia odbędzie się konferencja naukowa Medycyna –Sport –Prawo.

Regulamin zawodów oraz ich harmonogram umieszczone zostaną na stronach samorządowych oraz  w hotelu.

Liczba uczestników jest ograniczona, o udziale w zawodach decyduje kolejność zgłoszeń potwierdzona dokonaną wpłatą. W razie dużej ilości zgłoszeń organizator utworzy listę rezerwową. W zależności od ilości uczestników w poszczególnych kategoriach organizator dopuszcza zmiany w regulaminie zawodów (co do kategorii wiekowych i dyscyplin).

Wszystkich przedstawicieli wolnych zawodów zainteresowanych udziałem w SKIM&L CUP 2019 prosimy o przesyłanie zgłoszeń  za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego, dostępnego na stronie:

http://www.skimil.pl

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy kierować zapytania mailowe pod poniższe adresy:

Lekarze:   mariuszsmolik@gmail.com, piotrzagorski@yahoo.com

Farmaceuci: piotr.brukiewicz@wp.pl

Prawnicy: pzarzecki@kancelariazarzecki.pl

Szczegółowe informacje na temat zawodów będą zamieszczane na stronach internetowych Śląskiej Izby Lekarskiej, Śląskiej Izby Aptekarskiej oraz Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach

Wszystkich sympatyków zimowych sportów zachęcamy do udziału w SKIM&L CUP 2019. Śnieg gwarantowany –jak zawsze  w  Szczawnicy.

Serdecznie zapraszamy

Komitet Organizacyjny

 SKIM&L CUP 2019

PLAKAT  SKIM&L CUP

Pozostałe informacje

18.06.2019

Kurs samoobrony.

  W dniach 16 marca oraz 1 czerwca 2019 r. odbyły się kolejne szkolenia z samoobrony zorganizowane przez Komisję ds. Sportu, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród radców prawnych i aplikantów. Szkolenia przeprowadzone zostały przez instruktora Krav Maga i obejmowały przede wszystkim trening podstawowych technik obronnych opartych na systemach Krav Maga oraz KAPAP. Uczestnicy szkoleń, […]

14.06.2019

Mistrzostwa Radców Prawnych w Półmaratonie w Opolu – wygrane OIRP w Poznaniu.

  Z przyjemnością informujemy, że Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu została po raz kolejny godnie reprezentowana na Mistrzostwach Radców Prawnych w Półmaratonie w Opolu w dniu 11 maja br. W tym roku pierwsze miejsce w kategorii kobiet zajęła koleżanka Sabina Ociepa a kolega Wojciech Szymczak zajął drugie miejsce z niesamowitym czasem 1:24:46.     […]

Wielkość czcionki
Kontrast