Egzamin Radcowski 2019

Zamknij

Oferta Teatru Wielkiego – styczeń 2019

 

Szanowni Państwo,

Teatr Wielki im. St. Moniuszki w Poznaniu

oferuje kolejne promocyjne kupony zniżkowe na spektakle:

 

ŚPIEWACY NORYMBERSCY – Richard Wagner, opera w trzech aktach

19 stycznia 2019 (sobota)        godz. 17.00

26 stycznia 2019 (sobota)        godz. 17.00

cena normalna parter: 65,- cena promocyjna: 27,-

 

SKRZYPEK NA DACHU – musical w dwóch aktach             

23 stycznia 2019 (środa)         godz.  19.00

cena normalna parter: 75,- cena promocyjna: 30,-

 

CARMEN – Georges Bizet – opera w czterech aktach              

1 lutego 2019 (piątek)              godz.  19.00

cena normalna parter: 65,- cena promocyjna: 27,-

 

Zachętą do skorzystania z oferty niech będzie nie tylko ciekawy repertuar, lecz również promocyjne ceny na w/w spektakle:

Kupony zniżkowe uprawniają do zakupu biletu w kasie teatru w promocyjnej cenie. Miejsca wg dostępności w teatrze. Nie ma możliwości ich wcześniejszego rezerwowania.

Wejściówki można odbierać w sekretariacie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, ul. Chwaliszewo 69. Wejściówki zarezerwowane telefonicznie należy odebrać najpóźniej do czterech dni przed datą przedstawienia. Wejściówki nie odebrane wracają do puli i są dostępne dla kolejnych chętnych.

Z uwagi na ograniczoną ilość promocyjnych biletów – decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy zgłaszać chęć otrzymania kuponu telefonicznie, co znacznie ułatwi dysponowanie kuponami.

Jeszcze raz podkreślamy, iż nabycie wejściówki upoważnia jedynie do zakupu biletu po cenie ulgowej w kasie Teatru Wielkiego. Osoby, które uzyskały wejściówki winny udać się do kasy Teatru Wielkiego i tam nabyć bilety w cenie promocyjnej.

Serdecznie zapraszamy!

Dziekan Rady OIRP w Poznaniu

oraz Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Rekreacji

Pozostałe informacje

17.01.2019

SOBOTA W MUZEUM ETNOGRAFICZNYM.

  Komisja Integracji Środowiskowej i Rekreacji OIRP w Poznaniu zaprasza  Państwa do udziału w zwiedzaniu ekspozycji Muzeum Etnograficznym  w Poznaniu pod opieką pracownika Muzeum, który oprowadzi nas po  ekspozycji muzealnej. Muzeum Etnograficzne  znajduje się przy ul. Grobla 25.    Termin i godzina spotkania: 26 stycznia  2019r. Zwiedzanie rozpocznie się o  godzinie  12.00 – zbiórka uczestników […]

15.01.2019

III Mistrzostwa Polski Radców Prawnych i Aplikantów Radcowskich w Biegach Terenowych.

  W imieniu Rady Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku zapraszamy do udziału w III Mistrzostwach Polski Radców Prawnych i Aplikantów  Radcowskich w Biegach Terenowych. Zawody odbędą się 16 lutego 2019 r. w przepięknych lasach Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego w ramach znanej w całej Polsce imprezy biegowej Trójmiejski Ultra Trail (TUT). Szczegółowe informacje znajdują się w […]

Wielkość czcionki
Kontrast