EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ 2019 - informacje i rekrutacja

Zamknij

Komunikat Zespołu ds. Seniorów

 

 

Szanowne Koleżanki

Szanowni Koledzy

Radcowie Prawni – Seniorzy

Członkowie Klubu Seniora

OIRP w Poznaniu

-Wszyscy-

————————————-

W imieniu Zespołu  do Spraw Seniorów Okręgowej Izby Radców Prawnych zawiadamiam Szanowne Koleżanki  I Szanownych Kolegów  – Członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu , że  pierwsze Nasze  Spotkanie  w Nowym Roku 2019 Klubu Seniora odbędzie się w dniu    08 stycznia 2019 r. o godz. 17:00  w Klubie Paragraf w siedzibie Izby.   

Tematem spotkania będą sprawy organizacyjne związane z przygotowanym przez Zespół Planem Pacy na Rok 2019  i podjęciem dyskusji odnośnie rodzaju i częstotliwości  spotkań integracyjnych oraz zgłoszenia ewentualnych uwag i wniosków.

Zapraszamy zatem Szanowne Koleżanki i Szanownych Kolegów do udziału  w spotkaniu.

Uczestnictwo swoje prosimy zgłosić  do dnia 4 stycznia 2019 r. (tj.piątek)  do Pani Małgorzaty Wójcik – Sekretariat Izby –  tel. kom.  605  738 073

Jednocześnie w załączeniu  przesyłam  dwie informacje otrzymane od Przewodniczącego Kapituły Funduszu Seniora  r.pr. Mieczysława Humki  dotyczące :

  1. Sanatoriów leczniczych dla radców prawnych seniorów organizowanych przez Kapitułę Funduszu Seniora  w Busku Zdroju, Krynicy Zdroju i w Kołobrzegu przesłane przy piśmie z dnia  5 grudnia 2018 r. Przewodniczącego Mieczysława Humki  – do Naszej Izby. W załączeniu druga część pisma .

Nadmieniam, że w tej sprawie należy zgłaszać się do  Kol. R.pr. Iwony Kisielewskiej  – tel.kom.  605 667 416, która pełni funkcję z ramienia Naszej Izby  – Rzecznika Kapituły Funduszu Seniora  i  przyjmuje zgłoszenia w tej sprawie .

Powyższa Informacja stanowi dalszy ciąg pisma, które Szanowni Państwo otrzymaliście  ode mnie  jako załącznik do  pisma  z dnia 26 listopada br.  w sprawie ogólnopolskiej integracji radców  prawnych – seniorów.

  1. Ogólnopolskich spotkań integracyjno – wczasowych radców prawnych seniorów i uczestnictwa  w 2019 roku w  pełnopłatnych  turnusach sanatoryjnych  w Sanatorium Uzdrowiskowym   „LECH” w Kołobrzegu .

Pismo z dnia 05 grudnia 2018 r. w załączeniu.

 

 

Z serdecznym pozdrowieniem

Przewodnicząca

Zespołu do Spraw Seniorów OIRP  w Poznaniu

r.pr.Urszula Budzińska

 

Zal. 1  Ogólnopolskie turnusy sanatoryjne 2019

Zał. 2   Pismo w sprawie turnusów w Sanatorium w Kołobrzegu

Pozostałe informacje

28.05.2019

Informacja o spotkaniach w m-cach : czerwcu, lipcu i sierpniu 2019 r.

  Poznań, dnia 24 maja 2019 r.   Drodzy Państwo Koleżanki i Koledzy Członkowie Klubu Seniora OIRP w Poznaniu _________________________ Informacja niniejsza dotyczy  organizacji naszych spotkań w m-cach : czerwcu, lipcu i sierpniu 2019 r. Czerwiec Spotkanie pod hasłem „Ruch to zdrowie”  odbędzie się, tak jak zaplanowano w dniu  11.06.2019 r. (wtorek) o godz. 12:30 […]

15.04.2019

Kurs komputerowy dla Radców Prawnych Seniorów – Członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu.

Poznań, dnia 15 kwietnia 2019 r   Szanowne Koleżanki Szanowni Koledzy Członkowie Klubu Seniora Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu ———————————————–   Zespół do Spraw Seniorów Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu uprzejmie zawiadamia, że zaistniała możliwość uczestnictwa w  kursie komputerowym Radców Prawnych Seniorów – Członków Klubu Seniora OIRP w Poznaniu. Kurs ten jest  w […]

Wielkość czcionki
Kontrast