Szkolenie podstawowe dla kandydatów na mediatorów.

26 – 30 listopada 2018 r. Folwark Hermanów k. Poznania.
Zapraszamy do uczestnictwa w efektywnym i inspirującym szkoleniu, którego ukończenie daje Państwu możliwość wykonywania zawodu mediatora.

Szkolenie spełnia wysokie standardy kształcenia mediatorów, w tym ustalone przez Społeczną Radę ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości.
Udział w szkoleniu uprawnia adwokatów i radców prawnych do uzyskania punktów szkoleniowych.

Organizatorzy dają Państwu specjalistyczną wiedzę, funkcjonalne narzędzia oraz unikatowe umiejętności – niezbędne w rozwoju kompetencji mediatorskich. Zapewniają konkretny i kreatywny dialog, skoncentrowany na praktyce, wiedzy i obserwacji, a to w wyjątkowych warunkach rozwoju, gdzie praca oraz czas na refleksję i relaks utrzymane są w doskonałym balansie.

Z programem szkolenia można zapoznać się na stronie www.resolutionhouse.pl/szkolenia

Pozostałe informacje

04.12.2018

Zaproszenie na BAL Temidy.

23.11.2018

„Przemoc wobec kobiet i przemoc domowa” – kurs HELP Rady Europy.

  Szanowni Państwo, Zainteresowanych radców prawnych i aplikantów uprzejmie informujemy o możliwości uczestnictwa w kursie Rady Europy „Help” nt. przemocy wobec kobiet i przemocy domowej.Przemoc wobec kobiet i przemoc domowa – kurs HELP Rady Europy Termin spotkania wstępnego: 8 grudnia 2018 r., godz. 11:00 – 16:00, siedziba Naczelnej Rady Adwokackiej w Warszawie Czas trwania kursu […]