KURS PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU WSTĘPNEGO NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ 2019

Zamknij

Szkolenie podstawowe dla kandydatów na mediatorów.

26 – 30 listopada 2018 r. Folwark Hermanów k. Poznania.
Zapraszamy do uczestnictwa w efektywnym i inspirującym szkoleniu, którego ukończenie daje Państwu możliwość wykonywania zawodu mediatora.

Szkolenie spełnia wysokie standardy kształcenia mediatorów, w tym ustalone przez Społeczną Radę ds. Alternatywnych Metod Rozwiązywania Konfliktów i Sporów przy Ministrze Sprawiedliwości.
Udział w szkoleniu uprawnia adwokatów i radców prawnych do uzyskania punktów szkoleniowych.

Organizatorzy dają Państwu specjalistyczną wiedzę, funkcjonalne narzędzia oraz unikatowe umiejętności – niezbędne w rozwoju kompetencji mediatorskich. Zapewniają konkretny i kreatywny dialog, skoncentrowany na praktyce, wiedzy i obserwacji, a to w wyjątkowych warunkach rozwoju, gdzie praca oraz czas na refleksję i relaks utrzymane są w doskonałym balansie.

Z programem szkolenia można zapoznać się na stronie www.resolutionhouse.pl/szkolenia

Pozostałe informacje

21.01.2019

Otwarcie zgłoszeń – międzynarodowy program edukacyjny ERA – „EU litigation for lawyers”.

  Szanowni Państwo, w ramach międzynarodowego programu edukacyjnego kierowanego m.in. do radców prawnych, którego głównym organizatorem jest Akademia Prawa Europejskiego ERA, rozpoczął się nabór na dwudniowe seminarium nt. postępowań przed organami UE („EU litigation for lawyers – Litigating EU Law. Proceeding before the Court of Justice of the EU – CJEU, visit to the CJEU”) […]

21.01.2019

Studia podyplomowe z dofinansowaniem dla kancelarii.

  Szanowni Państwo, informujemy, że istnieje możliwość podjęcia STUDIÓW PODYPLOMOWYCH przez radców prawnych i aplikantów  (studiów tradycyjnych i przez internet) z obszaru prawa z możliwością otrzymania nawet do 80% dofinansowania. Wydział Prawa w Warszawie, Wydział Prawa w Londynie (studia przez internet w j.polskim), Wydział Administracji w Brukseli Studia podyplomowe są oferowane przez Europejską Wyższą Szkołę […]

Wielkość czcionki
Kontrast