EGZAMIN WSTĘPNY NA APLIKACJĘ RADCOWSKĄ - informacje i rejestracja

Zamknij

WYBORY SAMORZĄDOWE 2020

Zamknij

Oferta Teatru Wielkiego – czerwiec

Szanowni Państwo,

Teatr Wielki im. St. Moniuszki w Poznaniu

oferuje kolejne promocyjne kupony zniżkowe na spektakle:

 

THE ELIXIR OF LOVE (L’elisir d’amore – Napój Miłosny)

– Gaetano Donizetti – opera komiczna w dwóch aktach

19 czerwca 2018 (wtorek)          godz. 19.00

21 czerwca 2018 (czwartek)      godz. 19.00

23 czerwca 2018 (sobota)          godz. 19.00

 cena promocyjna: 27,-

 Zachętą do skorzystania z oferty niech będzie nie tylko ciekawy repertuar, lecz również promocyjne ceny na w/w spektakle:

 Kupony zniżkowe uprawniają do zakupu biletu w kasie teatru w promocyjnej cenie. Miejsca wg dostępności w teatrze. Nie ma możliwości ich wcześniejszego rezerwowania.

Wejściówki można odbierać w sekretariacie Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu, ul. Chwaliszewo 69.

Wejściówki zarezerwowane telefonicznie należy odebrać najpóźniej do dnia 15 czerwca 2018. Wejściówki nie odebrane wracają do puli i są dostępne dla kolejnych chętnych.

Z uwagi na ograniczoną ilość promocyjnych biletów – decyduje kolejność zgłoszeń. Prosimy zgłaszać chęć otrzymania kuponu telefonicznie, co znacznie ułatwi dysponowanie kuponami.

Jeszcze raz podkreślamy, iż pobrane wejściówki upoważniają jedynie do zakupu biletu po cenie ulgowej w kasie Teatru Wielkiego. Osoby, które uzyskały wejściówki winny udać się do kasy Teatru Wielkiego i tam nabyć bilety w cenie promocyjnej.

Serdecznie zapraszamy!

Dziekan Rady OIRP w Poznaniu

oraz Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Rekreacji

Pozostałe informacje

05.03.2019

Sobota w Muzeum Bambrów.

  SOBOTA W MUZEUM 16 marca 2019    Komisja Integracji Środowiskowej i Rekreacji OIRP w Poznaniu po raz kolejny zaprasza  Państwa do udziału w spotkaniu z cyklu: Sobota w Muzeum. Tym razem spotkamy się w …. Muzeum Bambrów. Muzeum Bambrów znajduje się pod tym samym adresem co Muzeum Etnograficzne, to jest przy ul. Grobla 25. […]

17.12.2018

Zaproszenie na Musical Rodzina Addamsów.

  Dziekan Rady OIRP w Poznaniu oraz Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Rekreacji serdecznie zapraszają członków Samorządu Radcowskiego na przebojowy musical w koprodukcji Teatru Muzycznego w Poznaniu i Teatru Syrena w Warszawie „Rodzina Addamsów”  Szanowni Państwo Spektakl wystawiony zostanie 14 lutego 2019 roku o godz. 19.00 w Teatrze Muzycznym w Poznaniu. Premiera miała miejsce na […]

Wielkość czcionki
Kontrast