Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Informujemy, iż w celach statystycznych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na Państwa urządzeniach. Warunki przechowywania plików cookies mogą zostać skonfigurowane za pośrednictwem ustawień przeglądarki internetowej. Dalsze korzystanie z naszego serwisu, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej, oznacza zgodę na przechowywanie na Państwa urządzeniach plików cookies.

O izbie

Komisje i zespoły

Składy Komisji i Zespołów  2016-2020

Zespół ds. Wykonywania Zawodu:

  • Liliana Jakielczyk - przewodniczący
  • Elżbieta Napierała-Kęsy
  • Kamila Chmielarz-Suszka
  • Jacek Kuś
  • Przemysław Borkowski
  • Czesław Matecki
  • Elżbieta Wojnowska

 

Komisja ds. Aplikacji:

  • Andrzej Pieścik - przewodniczący
  • Michał Bojdo
  • Krzysztof Skrzypinski
  • Natalia Jaworska
  • Zuzanna Jeżak
  • Andrzej Mietlarek
  • Maciej Napierała

 
Komisja ds. Finansów i Budżetu:

  • Wojciech Szidlewski - przewodniczący
  • Grażyna Wróblewska
  • Patrycja Majchrzak
  • Roman Hojan
  • Maciej Michalczyk
  • Łukasz Nowak
  • Dorota Orchowska

 

Komisja ds. Doskonalenia Zawodowego:

  • Tomasz Witulski - przewodniczący
  • Lidia Blaszka
  • Paulina Swoboda
  • Tomasz Michalak
  • Agata Hamrol
  • Krzysztof Owsianny
  • Wojciech Piórkowski

 

Komisja ds. Współpracy z Samorządami i Instytucjami Publicznymi:

  • Małgorzata Ratajczak - przewodnicząca
  • Dorota Dziopak
  • Jacek Ignaczak
  • Hanna Owczarzak-Puszczykowska
  • Przemysław Rataj
  • Małgorzata Werwicka
  • Beata Ratajczak-Matysik

 

Zespól ds. Współpracy z Zagranicą:

  • Ryszard Armatowski - przewodniczący
  • Monika Gorynia
  • Jacek Buczkowski
  • Monika Urbaniak
  • Karolina Barałkiewicz-Sokal
  • Rafał Benasiewicz

 

Komisja ds. Wpisów:

  • Adam Lebioda - przewodniczący
  • Wioletta Cieślak
  • Magdalena Pauszek
  • Marek Radwański
  • Przemysław Stefański

 

Komisja ds. Komunikacji, Mediów i Promocji Zawodu:

  • Tomasz Działyński - przewodniczący
  • Marcin Klemenski
  • Maciej Bedyński
  • Michał Łakomecki
  • Piotr Dobrowolski
  • Marcin Skorb
  • Michał Jakimczyk

 

Komisja ds. Legislacji:

  • Michał Formalik - przewodniczący
  • Marianna Krych
  • Aleksandra Kupczyk  - Zajączkowska
  • Agnieszka Bąk-Bergander
  • Danuta Błażejewska-Matuszewska
  • Marcin Bzdawka
  • Marek Wojciechowski

 

Komisja ds. Sportu:

  • Anna Węglińska - przewodnicząca
  • Jarosław Dobrowolski
  • Lidia Jakubiec
  • Jan Kanecki
  • Natalia Kantecka
  • Dariusz Smejda
  • Jarosław Jaroszewski

 

Komisja ds. Integracji Środowiskowej i Rekreacji:

  • Katarzyna Dłutkowska-Nowak - przewodnicząca
  • Maciej Burkowski
  • Piotr Michaś
  • Monika Żak
  • Bożena Stradowska-Adamska
  • Renata Graczkowska-Milej
  • Bartosz Kirschke
  • Jan Nowaczyk
  • Grzegorz Tur

 

Zespół ds. Edukacji Prawnej:

  • Jolanta Kucharzak - przewodnicząca
  • Marcin Barański
  • Łukasz Latosiński
  • Anna Stawicka
  • Agnieszka Syryńska-Leszczyńska
  • Katarzyna Szablewska
  • Karolina Szał
  • Katarzyna Hensler

 

Zespół ds. Seniorów:

  • Urszula Budzińska - przewodnicząca
  • Maciej Bebejewski
  • Halina Królikiewicz-Świt
  • Izabela Walińska
  • Władysław Miczek

 

Zespół ds. Odznaczeń:

  • Katarzyna Pietrzak - przewodnicząca
  • Przemysław Barczyński
  • Dominik Kurowski
  • Maciej Sobiech

 

Zespół ds. Socjalnych:

  • Leszek Gogoliński - przewodniczący
  • Iwona Kisielewska
  • Karolina Felerowicz
  • Ryszard Małecki
  • Paulina Ołdziejewska

 

Zespół ds. Mediacji:

  • Violetta Mójta - przewodnicząca
  • Arleta Winna
  • Agata Nowak
  • Kamila Jakubowska-Banaszak
  • Katarzyna Kanecka-Małecka

 

 Zespól ds. Praw i Wolności:

  • Artur Wierzbicki - przewodniczący
  • Renata Karbowska-Kuźma
  • Anna Trela

 

Zespól Wizytatorów:

  • Adam Puchalski - Przewodniczący
  • Krzysztof Kola
  • Bożena Stopkiewicz
  • Marek Orchowski
  • Małgorzata Murawka
  • Jan Półtorak
  • Ryszard Małecki
  • Michał Meroniuk
  • Krzysztof Urbaniak
  • Sergiusz Foltynowicz

Do góry

Zobacz także